Objednávky přijímáme stále, objednávky přijaté do úterních cca 17. hodin Vám budou doručeny nebo si můžete vyzvednout během čtvrtku. Platí stále :) :)

animace

Dodáváme 100% přírodní tropické a tuzemské koncentráty. Tropico koncentráty jsou vyrobeny z plně vyzrálého ovoce a zeleniny bohaté chuti, plné vitamínů a osvěžující šťávy. Jsou zpracovány šetrnou metodou přímo na plantážích a v sadech z čerstvě vymačkaného ovoce a zeleniny. Smícháním koncentrátu s vodou dostaneme 100% přírodní džus prvotřídní kvality bez chemických konzervačních přípravků, barviv, bez přídavku cukru a bez pasterizace. Dodávané koncentráty se používají především k přímé konzumaci namíchané na džus a smoothie, ale i k dochucení mléčných výrobků jako jogurtů, tvarohů, mléka, na výrobu lahodných zákusků nebo ovocného piva. Tím, že je džus namíchán až v okamžiku samotného podávání, je zaručena čerstvost a aroma namíchaného nápoje. Jelikož se jedná o přírodní produkty bez chemické konzervace, dodáváme je zmražené. Při teplotě -18°C je minimální trvanlivost 24 měsíců.

Ananas
od 38 Kč

Ahoj! Jsem šťavnatý Ananas. Vynikám žlutou barvou a příjemnou nasládlou vůní i chutí. Osvěžím v parných létech a dodám potřebné vitaminy malým i velkým.

Kód: 44/1 L
banan detail
od 57 Kč

MRAŽENÉ BANÁNOVÉ PYRÉ Ahoj! Jsem Banán. Chutnám sladce jako cumel, takže určitě budu tím pravým pro mlsné jazýčky dětí i dospělých. Můžete si mě vychutnat jako džus, ale jsem vynikající i s mlékem nebo jogurtem.

Kód: 224/1
Citrón
od 20 Kč

100% MRAŽENÝ CITRÓNOVÝ KONCENTRÁT Ahoj! Jsem Citrón. Představuji 100% koncentrát, který je vhodný jako dochucovadlo nápojů či pokrmů. Koupit krásné citróny bez chemie je téměř nemožné. Mě se tento problém ale nětýká.

Kód: 230/2-5
Citrón & Limetka
340 Kč

  Balení obsahuje 10 ks 2,5 dcl (35g) Citrón  a  10 ks  2,5 dcl (35g) Limetka 100% PŘÍRODNÍ MRAŽENÝ KONCENTRÁT CITRÓN & LIMETKA  

Detail
Kód: 545
ostatni detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ KONCENTRÁT Z CITRUSŮ Ahoj! Jsem Citrus Mix. Proč mix? Protože se skládám z pomerančů, mandarinek, citrónů a grapefruitu. Vyznačuji se hořkokyselou chutí, která zažene žízeň jako troud.

Kód: 191/1
cerny rybiz detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ KONCENTRÁT Z ČERNÉHO RYBÍZU Ahoj! Jsem Černý Rybíz. Pěstují mě v mnoha zemích mírného pásma. Sotva ucítíte mou lahodnou vůni, hned na mě dostanete chuť.

Kód: 170/1
hrozen detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ KONCENTRÁT Z ČERVENÉHO HROZNA Ahoj! Jsem jemně sladké Červené Hrozno. Tvoří mě šťavnaté bobule, které jsou díky sluníčku sladké jako med. Kromě své chuti Vás rovněž okouzlím i svými vlastnostmi.

Kód: 182/1
grep detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ KONCENTRÁT Z ČERVENÉHO GRAPEFRUITU Ahoj! Jsem Červený Grapefruit. Charakterizuje mě hořká chuť, která Vás pohladí po jazyku i po duši. Oceníte mě u snídaně i odpoledne.

Kód: 185/1
detsky punc detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ KONCENTRÁT -HORKÝ DĚTSKÝ PUNČ Ahoj! Jsem Dětský punč. Představuji jedinečnou kombinaci ovocných plodů a koření, které potěší malé děti v nealkoholické verzi, zatímco dospělé zahřeji s kapkou rumu nebo bílým vínem.

Kód: 227/1
hruska detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ HRUŠKOVÝ KONCENTRÁT Ahoj! Jsem Hruška. Vynikám tím, že jsem sladká jako cumel. Takže když Vás honí mlsná, jsem nejlepší volba. Jsem skvělá jako džus, ale budu Vám chutnat i s jogurtem.

Kód: 173/1
hruska detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ KONCENTRÁT HRUŠKA EXOTIC Ahoj! Jsem Hruška Exotic. Od hrušky se liším tím, že jsem smíchaná s exotickým banánem, který mi dodává dostatek vlákniny. Jsem jedním z nejoblíbenějších džusů v České republice, takže nesmím chybět ani u Vaší snídaně. Chutnám výborně i v teplé formě, najdeš mě i mezi teplými džusy.

Kód: 194/1
hruska detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ KONCENTRÁT HRUŠKA EXOTIC Ahoj! Jsem Hruška Exotic. Od hrušky se liším tím, že jsem smíchaná s exotickým banánem, který mi dodává dostatek vlákniny. Jsem jedním z nejoblíbenějších džusů v České republice, takže nesmím chybět ani u Vaší snídaně. Chutnám výborně i v teplé formě, najdeš mě i mezi teplými džusy.

Kód: 215/1
hruska horka detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ HORKÝ HRUŠKOVÝ KONCENTRÁT Ahoj! Jsem Hruška. Vynikám tím, že jsem sladká jako cumel. Takže když Vás honí mlsná, jsem nejlepší volba. Jsem skvělá jako džus, ale budu Vám chutnat i s jogurtem.

Kód: 209/1
jablko detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ JABLEČNÝ KONCENTRÁT Ahoj! Jsem Jablko. Vynikám svěží sladkou chutí a jemně kyselým koncem. Zaženu Vaši mlsnou, ale také žízeň. Patřím mezi nejoblíbenější džusy, takže nesmím chybět ani u Vaší snídaně.

Kód: 164/1
jablko skorice detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ KONCENTRÁT HORKÉ JABLKO SE SKOŘICÍ Ahoj! Jsem Jablko Se Skořicí. Patřím mezi oblíbené horké 100% džusy. Jsem skvělý především během dlouhých zimních obdobích. Snoubí se ve mně lahodná chuť jablek a vůně exotického koření skořice.

Kód: 212/1
jahoda detail
od 38 Kč

100% MRAŽENÝ JAHODOVÝ KONCENTRÁT Ahoj! Jsem Jahoda Mix. Proč mix? Jelikož jsou jahody sladké, smíchali je s citrónovým a hroznovým koncentrátem. Jsem chuťově naprosto vyvážená.

Kód: 188/1
jahoda detail
od 57 Kč

MRAŽENÉ JAHODOVÉ PYRÉ Ahoj! Jsem Jahoda. Jelikož jsou jahody sladké, smíchali je s citrónovým a hroznovým koncentrátem. A jsem tu! Jsem chuťově skvělé vyvážená. Sladká ani málo ani moc, prostě akorát!

Kód: 221/1
Kód: 206/1
Nahoru
Další produkty
29 položek celkem