OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO ÚTERÝ, DO 11:30 HODIN, VAŠE ZBOŽÍ POTOM BUDE K DISPOZICI VE STŘEDU POZDĚJI ODPOLEDNE NEBO VE ČTVRTEK.

animace

Dodáváme 100% přírodní tropické a tuzemské koncentráty. Tropico koncentráty jsou vyrobeny z plně vyzrálého ovoce a zeleniny bohaté chuti, plné vitamínů a osvěžující šťávy. Jsou zpracovány šetrnou metodou přímo na plantážích a v sadech z čerstvě vymačkaného ovoce a zeleniny. Smícháním koncentrátu s vodou dostaneme 100% přírodní džus prvotřídní kvality bez chemických konzervačních přípravků, barviv, bez přídavku cukru a bez pasterizace. Dodávané koncentráty se používají především k přímé konzumaci namíchané na džus a smoothie, ale i k dochucení mléčných výrobků jako jogurtů, tvarohů, mléka, na výrobu lahodných zákusků nebo ovocného piva. Tím, že je džus namíchán až v okamžiku samotného podávání, je zaručena čerstvost a aroma namíchaného nápoje. Jelikož se jedná o přírodní produkty bez chemické konzervace, dodáváme je zmražené. Při teplotě -18°C je minimální trvanlivost 24 měsíců.

malilna
Malina pyré
171 Kč / ks

Malina je také nazývána jako královna letní zahrady. 85% světové produkce malin pochází z Evropy. Chuť: ovocnáa sladko-kyselá.

Detail
997
malina
Malina Smoothie
89 Kč / ks

Detail
1065
mango detail
Mango
od 38 Kč / ks

100% MANGOVÝ MRAŽENÝ KONCENTRÁT Ahoj, jsem mangový džus vyrobený z lahodného indického manga a brazilského pomeranče. Moje osvěžující chuť tě dostane. Výborně se hodím i do ovocných salátů a pro vaši snídani.

203/1 L
203 mango detail
Mango pyré
171 Kč / ks

Mango je právem považováno za královnu exotického ovoce. Je typické svojí plnou žlutou dužinou a šťavnatostí. Mango je velmi oblíbené letní ovoce do všech variant nápojů – smoothie, snídaňový džus, domácí limonáda nebo jako součást snídaňové bowl. Chuť: exotická ovocná sladkost.

293/3
Mango Smoothie
Mango Smoothie
89 Kč / ks

Detail
1064
Maracuja pyré
Maracuja pyré
171 Kč / ks
218/3 L
maracuja
Maracuja Smoothie
89 Kč / ks

Detail
1066
mmmix
MMMix Smoothie
89 Kč / ks

Detail
1067
mrkev detail
Mrkváček
od 38 Kč / ks

100% MRAŽENÝ MRKVOVÝ KONCENTRÁT Ahoj! Jsem Mrkváček. Snoubí se ve mně ovocná a zeleninová složka. Obsahuji velký podíl mrkvové dřeně. Svěžest mrkve doplňuje ovocná složka, kterou tvoří červený a žlutý pomeranč, hruška, papaja a mango.

179/1
multivitamin detail
Multivitamín
od 38 Kč / ks

100% MULTIVITAMINOVÝ KONCENTRÁT Ahoj! Jsem Multivitamin. Tvoří mě 5 druhů vyzrálého ovoce, mezi které patří pomeranč, ananas, mango, maracuja a banán. Díky této kombinaci jsem chuťově naprosto dokonale vyvážený.

197/1
papája
Papája pyré
171 Kč / ks

Pěstuje se v řadě tropických a subtropických oblastí. Sladká, jasně oranžová dužina je velice nízkokalorická. Používá se jak na sladko, tak v zeleninových salátech. Chuť: jemně sladká.

Detail
998
pomeranc detail
Pomeranč
od 38 Kč / ks

100% POMERANČOVÝ KONCENTRÁT Ahoj! Jsem osvěžující Pomeranč. Vynikám oranžovou kúrou a jemnou sladkokyselou vůní, kterou si zamilujete. Zchladím Vás v parných létech nebo Vám pomůžu vyzrát na podzimní virózu.

200/1
rakytník
Rakytník
od 38 Kč / ks

O rakytníku se hovoří jako o rostlině budoucnosti. Pro vysoký obsah vitamínu C je srovnávaný s citroníkem. Oranžové plody rakytníku celkově posilují organismus a jsou zdrojem řady vitamínů a minerálních látek. Rakytníkový džus je úžasným zdrojem vitamínů nejen během zimního období. Chuť: osvěžující, lehce nakyslá.

1043/1
repacek detail
Řepáček
od 38 Kč / ks

100% MRAŽENÝ KONCENTRÁT Z ČERVENÉ ŘEPY Ahoj! Jsem Řepáček. Představuji dokonale vyváženou kombinaci zeleniny a ovoce. Obsahuji velký podíl šťávy z červené řepy, jablka, maliny, červeného hrozna a manga.

167/1
visen detail
Višeň
od 38 Kč / ks

100% MRAŽENÝ VIŠŇOVÝ KONCENTRÁT Ahoj! Jsem Višeň. Patřím mezi peckovité ovoce, které polaská Vaše chuťové buňky jemnou a lehce nasládlou chutí s mírně kyselým koncem. To vytvoří dokonalý chuťový koncert.

176/1
Nahoru
33 položek celkem