OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO ÚTERÝ, DO 11:30 HODIN, VAŠE ZBOŽÍ POTOM BUDE K DISPOZICI VE STŘEDU POZDĚJI ODPOLEDNE NEBO VE ČTVRTEK.

Jahoda pyré

171 Kč / ks
Skladem

MRAŽENÉ JAHODOVÉ PYRÉ

Ahoj! Jsem Jahoda. Jelikož jsou jahody sladké, smíchali je s citrónovým a hroznovým koncentrátem. A jsem tu! Jsem chuťově skvělé vyvážená. Sladká ani málo ani moc, prostě akorát!

Kategorie: Tropico

Jsem pyré z plně vyzrálého ovoce, takže obsahuji přesně ty vitamíny, které lidské tělo potřebuje. Trhají mě, až když jsem pěkně šťavnatý a mám skvělou bohatou chuť. Zpracovávají mě šetrnou metodou na plantážích a v sadech. Neobsahuji žádné chemické konzervační přípravky, barviva nebo přídavky cukru. Nejsem pasterizovaný. Rozdíl mezi pyré a koncentrátem je, že v pyré se zachovává malé procento vody. Proto můžu zmrznout na kámen, na rozdíl od koncentrátu, kde není vody ani kapka. Patřím mezi oblíbená ovoce, ale při nadměrné konzumaci můžu u citlivých osob vyvolat svědivku, kopřivku či jiné alergické příznaky. Osvěžím Vás jako džus nebo si mě vychutnejte jako dezert s jogurtem. Zázraky dělám i s dorty.

Z čeho jsem a co obsahuji?
Obsahuji třísloviny, oranické kyseliny (jablečná, citrónová, chininová, šťavelová, salicylová) a pektiny. Jsem bohatá na vitamin C, E a B a kyselinu listovou. Posiluji metabolismus a jsem prospěšná při chorobách srdce a cév. Dále pomáhám při chudokrevnosti, dně, močových a žlučových kamenech. Mám protizánětlivý a antiseptický účinek. Pozitivně ovluvňuji projevy sklerózy a revmatismu. Jsem mírně projímavý, takže pomůžu dětem s bolestmi bříška, ale také snižuji horečku. Protože je má chuť velmi sladká, dochucují mě citrónových a hroznovým koncentrátem. O to víc Vám budu chutnat. Chutnám skvěle jako džus, ale i s jogurtem.

Co se mnou můžete vykouzlit?
Jelikož jsem 100% koncentrát z ovoce bez konzervantů a nejsem ani pasterizován, rychle se kazím. Takže když mě otevřete, je lepší mě zpracovat nebo šikovně uskladnit. Můžete ze mě vytvořit osvěžující 100% džus, ale má chuť a vůně skvěle vynikne i s mléčnými produkty, jako je tvaroh nebo jogurt. Lze mnou dochutit třeba i různé omáčky nebo polevy, ale i míchané nápoje nebo ovocné pivo. Naprosto delikátní jsem v dortech. Chceš-li se inspirovat, podívej se na naše recepty.

Jak mě uchovávat?
Mou výhodou je, že v sobě nemám konzervanty a nejsem ani pasterizovaný. To znamená, že jsem zdravý, ale i to, že se rychle kazím. Když nebudu v chladu, začnu kvasit. Nejlépe je mi v mrazáku při teplotě -18°C. To pak mám minimální trvanlivost 24 měsíců. Uchovávat mě můžete prakticky ve všem. Dobře Vám poslouží můj originální sáček, ale pokud mě budete chtít přelít do plastové nádobky, rozhodně mi to neublíží.

Jak se k Vám dostanu?
Balí mě do praktického snadno omyvatelného a dobře skladného obalu. Jelikož se uchovávám zmražený, vozí mě v mrazícím autě, protože bych při delších vzdálenostech mohl rozmrznout a začít se kazit.