OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO ÚTERÝ, DO 11:30 HODIN, VAŠE ZBOŽÍ POTOM BUDE K DISPOZICI VE STŘEDU POZDĚJI ODPOLEDNE NEBO VE ČTVRTEK.

Bedýnka z Kréty zeleninová MAXI

Neohodnoceno
940 Kč / ks
Skladem

Složení bedýnky: organická zelenina z Kréty bez chemického ošetření - 1kg červená paprika Florina, 1 kg baby okurky, 1 kg okurky hladovky, 1 kg cherry rajčata, 1 kg velká rajčata, 1 kg lilek (1-2 kusy), 1 kg avokádo (v případě, že nepůjde navážit přesné množství bude něčeho více a něčeho méně - jen minimálně, například lilky a okurky hadovky mívají 0,3-0,4 kg a je těžké se vejít přesně do kila). 

Avokáda se trhají tvrdá a v pokojové teplotě vám dojdou během 3-5 dní, potom jsou jako máslo a vychutnáte si jejich vynikající chuť. Dejte si je do ledničky, nechte si v pokojové teplotě jen to co sníte, v případě, že změknou a nestíháte je jíst, opět si je dejte do lednice, kde se jejich zrání zase zastaví.

 

V případě, že si přejete z bedýnky něco odebrat a přidat, prosím, napište nám poznámku na konci objednávky "Zadat poznámku pro prodejce". Ideaální zpráva je například "místo lilku přidat rajčata" nebo třeba "místo avokáda přidat cokoliv" 

Země původu Kréta