OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO ÚTERÝ, DO 11:30 HODIN, VAŠE ZBOŽÍ POTOM BUDE K DISPOZICI VE STŘEDU POZDĚJI ODPOLEDNE NEBO VE ČTVRTEK.
Akce Tip

Kuřecí chlazená prsa cca 0,6 kg

Neohodnoceno
180 Kč / ks
Skladem

Farma rodiny Němocovy si velmi zakládá na dokonalém prostředí pro kuřata. Chov kuřat na podestýlce je nejpřirozenějším způsobem chovu. Přirozený růst a možnost pohybu mají blahodárný vliv na zdraví drůbeže. Krmiva, která používají, obsahují rozmanité přírodní složky, nevyužívají žádná antibiotika, hormony či krmiva GMO. Maso je té nejlepší kvality.

 

Kategorie: Drůbež

Z farmy, kde dobře vědí, jak se o drůbež postarat, až na váš stůl. To je krása, co? Sami jsme zvědaví, jaký recept z této dobroty připravíte. Jedno ale víme jistě – naše drůbeží maso je od těch nejpovolanějších farmářů, takže žádná chemie, žádná zbytečná voda, jen dokonalá přírodní chuť. Přesně tak, jak to máte rádi.

Proč vám zachutnají KUŘECÍ CHLAZENÁ PRSA:

  • Farma rodiny Němcovy si velmi zakládá na dokonalém prostředí pro kuřata
  • Chov kuřat na podestýlce je nejpřirozenějším způsobem chovu
  • Krmiva, která používají, obsahují rozmanité přírodní složky, nevyužívají žádná antibiotika, hormony či krmiva GMO
  • Maso je té nejlepší kvality

S jídlem a pitím roste chuť, to je známá věc. Proto se podívejte i na naše další potraviny od lokálních farmářů. Dovezeme vám je za 48 hodin až na váš stůl, takže perfektní oběd, večeři i větší oslavu budete mít zařízenou za pár kliknutí a úplně bez práce. A ta kvalita, tu si jednoduše zamilujete.

Zavakuované maso od zvířat z farmářského chovu může mít po vybalení specifickou vůni, vzniká zráním masa v obalu. Pokud byl obal neporušený, není tato vůně nijak na závadu a je přirozená. Po vybalení doporučujeme nechat maso chvíli vydýchat.

Hmotnost: min. 600 g
Skladování: 0-4 °C
Země původu: Česká republika
Minimální trvanlivost od prvního dne výdeje: 4 dny
Vlastní chov: Ano
Vlastní porážka: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: