Objednávky přijímáme stále, objednávky přijaté do úterních cca 17. hodin Vám budou doručeny nebo si můžete vyzvednout během čtvrtku. Platí stále :) :)

Pražírna kávy HENRI byla v Olomouci - Holici založena již v roce 1991 jako jedna z prvních ryze rodinných pražíren po roce 1989. Od svého vzniku se soustředÍ na pražení nejkvalitnějších káv pocházejících z vysokohorských plantáží zejména ze Střední a Jižní Ameriky, Indie a Indonésie.

Pražírna kávové kompozice podle vlastních receptur, které jsou směsí druhů Arabica a Robusta v poměru 80/20, směsí 100% Arabica, ale i jednodruhové kávy. Díky tradičnímu pomalému způsobu pražení si káva HENRI zachovává své typické aroma a chuť.

 

cafe 1
od 55 Kč

V připraveném espressu dominuje sladký čokoládový nádech s velmi jemnou aciditou citrusových plodů. Chuť po ovoci se sladkostí medu a čokolády vytváří bohatě strukturovanou kávu.

Henri Columbia
od 55 Kč

Chuť je jemná, má plné tělo se střední kyselostí, jsou v ní cítit známky citrusových plodů a višní.

henri espresso
od 60 Kč

Káva má střední tělo, jihoamerické kávy dávají směsi výraznou lískooříškovou chuť, středoamerické arabiky pak lehkou ovocnou aciditu.

henri excellent
od 60 Kč

Káva je vhodná zejména pro přípravu filtrované a turecké kávy, chuť je velmi výrazná a silná, dominují tony citrusových plodů a mandlí.

4 položek celkem