OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO ÚTERÝ, DO 11:30 HODIN, VAŠE ZBOŽÍ POTOM BUDE K DISPOZICI VE STŘEDU POZDĚJI ODPOLEDNE NEBO VE ČTVRTEK.

Pražírna kávy HENRI byla v Olomouci - Holici založena již v roce 1991 jako jedna z prvních ryze rodinných pražíren po roce 1989. Od svého vzniku se soustředÍ na pražení nejkvalitnějších káv pocházejících z vysokohorských plantáží zejména ze Střední a Jižní Ameriky, Indie a Indonésie.

Pražírna kávové kompozice podle vlastních receptur, které jsou směsí druhů Arabica a Robusta v poměru 80/20, směsí 100% Arabica, ale i jednodruhové kávy. Díky tradičnímu pomalému způsobu pražení si káva HENRI zachovává své typické aroma a chuť.

 

cafe 1
Káva Henri BRASIL zrnková
od 55 Kč / ks

V připraveném espressu dominuje sladký čokoládový nádech s velmi jemnou aciditou citrusových plodů. Chuť po ovoci se sladkostí medu a čokolády vytváří bohatě strukturovanou kávu.

242/100
Henri Columbia
Káva Henri COLUMBIA zrnková
od 55 Kč / ks

Chuť je jemná, má plné tělo se střední kyselostí, jsou v ní cítit známky citrusových plodů a višní.

269/100
henri espresso
Káva Henri ESPRESSO zrnková
od 60 Kč / ks

Káva má střední tělo, jihoamerické kávy dávají směsi výraznou lískooříškovou chuť, středoamerické arabiky pak lehkou ovocnou aciditu.

554/100
henri excellent
Káva Henri EXCELLENT zrnková
od 60 Kč / ks

Káva je vhodná zejména pro přípravu filtrované a turecké kávy, chuť je velmi výrazná a silná, dominují tony citrusových plodů a mandlí.

557/100
4 položek celkem