OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO ÚTERÝ, DO 11:30 HODIN, VAŠE ZBOŽÍ POTOM BUDE K DISPOZICI VE STŘEDU POZDĚJI ODPOLEDNE NEBO VE ČTVRTEK.
bolivie
Káva Bolívie
od 79 Kč / ks

Hledáte chuťový zážitek, na který jen tak nezapomenete? Pak byste rozhodně měli vyzkoušet bolivijskou kávu. Na její produkci se podílí primárně malí pěstitelé, kteří kávu pěstují v nadmořských výškách kolem 1500 metrů a zpracovávají ji mokrou metodou, která podtrhne chuťové vlastnosti. Dopřejte si intenzivní arabiku s plným tělem, minimální hořkostí a čokoládově karamelovou chutí, díky které se budete na svůj ranní šálek kávy těšit celý zbytek dne.

815/100
Káva Brazílie Santos
od 79 Kč / ks

Brazilská káva je světově velmi oblíbená káva. Voní a chutná čokoládově až oříškově, bez žádné hořkosti. Čerstvá zrnková káva arabica s dobrou kvalitou.

818/100
espress
Káva Espresso Latino Café ®
od 79 Kč / ks

Latino Café espresso je jedinečná, silná a výrazná káva, jejíž chuť dlouho doznívá. Objevte tu jedinečnou chuť kávy Latino Café ®, která je tvořena směsí arabik původem z Brazílie a jižní a střední Ameriky. S šálkem Latino Café ® si vychutnáte naprosto vyváženou, plnou, krásně chuťově vyladěnou kávu bez jakékoliv kyselosti.

821/100
indonesie
Káva Indonésie
od 79 Kč / ks

Ačkoliv většina kávových konzumentů preferuje arabiku, v Indonésii připadá až 75% exportované kávy na robustu, která je odolnější proti celé řadě nemocí. I když arabiky produkuje Indonésie poměrně málo, po chuťové stránce je naprosto výjimečná a tamní malí pěstitelé si na ní dávají opravdu záležet. Tamní káva je lehce kořeněná a najdete v ní mimo jiné tóny skořice či hřebíčku, díky kterým se skvěle hodí na přípravu espressa. Obzvláště si na ní pochutnáte po přidání pár kapek mléka nebo lžičky cukru.

812/100
kolumbie
Káva Kolumbie
od 79 Kč / ks

Kolumbijská arabika má velmi intenzivní aroma a díky vulkanické půdě se v její chuti odráží plné tóny čokolády, vanilky a smetany.

824/100
kuba
Káva Kuba
od 79 Kč / ks

Hledáte chuťově vyváženou kávu, která vás hned po probuzení příjemně naladí na celý den? Pak vyzkoušejte kávu z Kuby. Tamní káva je medově sladká a prolínají se v ní tóny třtinového cukru,vanilky i karamelu, který nejlépe vynikne při přípravě v moka konvičce. Použít ale můžete kterýkoliv způsob přípravy, díky pěstování v nižších nadmořských výškách má káva jen minimální aciditu a pochutnají si na ní dokonce i zastánci mléka a cukru.

833/100
papua
Káva Papua New Guinea
od 79 Kč / ks

Papua New Guinea je káva s excelentní mandlovou, plnou a bohatou chutí. Vůně je až kořeněná. A navíc naprostá většina produkce pochází od malých a středních pěstitelů, kteří nepoužívají žádné herbicidy či pesticidy.

830/100
7 položek celkem