Objednávky přijímáme stále, objednávky přijaté do úterních cca 17. hodin Vám budou doručeny nebo si můžete vyzvednout během čtvrtku. Platí stále :) :)

ANNABIS DOKONALÁ ÚLEVA

479 Kč / ks
Skladem

Toto dárkové balení konopné kosmetiky nadchne všechny, které trápí svalová únava a ztuhlost po sportu či fyzické námaze.

Kategorie: Annabis

Obsahuje náš nejprodávanější konopný gel Arthrocann určený na masáže kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad tak i při obtížích pohybového aparátu. Druhým produktem je Bio konopná mast Dolorcann s 52 % konopných složek na masáž kůže v oblasti svalů, kloubů, šlach a zad. Mast se dobře roztírá, už malé množství ošetří velkou plochu kůže. Díky své konzistenci pozitivně působí na pokožku, kterou udržuje vláčnou, promaštěnou a vyživenou. Posledním produktem v sadě je 100% přírodní konopný olej Cannol s vysokým obsahem esenciálních nenasycených mastných kyselin Omega 3-6, vitamínů A, B1, B2, B6, C, E,  fytosterolů, fytinu a řady důležitých minerálních látek. Tento olej je univerzální, uvolní vaše svaly, vyživí pokožku vlasům dodá lesk.

Obsah: 75 ml, 50 ml, 30 ml